“Şampiyonlar Ligi” soruşturması | Fenomen Eylül Öztürk’ten “ölüm
tehdidi” iddiası

“Şampiyonlar Ligi” soruşturması | Fenomen Eylül Öztürk’ten “ölüm tehdidi” iddiası

service

“Şampiyonlar Ligi” soruşturması | Fenomen Eylül Öztürk’ten “ölüm tehdidi” iddiası

Vergi kaçırma ve kara para aklama suçlamasıyla başlatılan soruşturmada eşi Engin Polat’la birlikte tutuklanan Dilan Polat’ın “Şampiyonlar Ligi” diyerek paylaştığı fotoğrafta yer alan fenomen Eylül Öztürk, eşinin ölümle tehdit edildiğini öne sürdü. Öztürk’ün sosyal medya hesabından paylaştığı tehdit içerikli e-postalarda, “Son şansın kardeşim. Cezan 200 bin dolar oldu.” ifadesinin yer aldığı görülüyor.

1703315603 785 Sampiyonlar Ligi sorusturmasi Fenomen Eylul Ozturkten olum tehdidi iddiasi
Dilan Polat ile eşi Engin Polat’ın vergi kaçırma ve kara para aklama suçlamasıyla tutuklanmasının ardından derinleştirilen soruşturmada, şirketine kayyum atanan isimler arasında yer alan Eylül Öztürk, eşi Barış Kenan Özkan’ın ölüm tehdidi aldığını öne sürdü.
1703315603 998 Sampiyonlar Ligi sorusturmasi Fenomen Eylul Ozturkten olum tehdidi iddiasi
Eşine gelen e-postalardan alındığını iddia ettiği ekran görüntülerini, sosyal medya hesabından paylaşan Öztürk, “Uzun zamandır eşime gelen mailleri tesadüfen gördüm ve gerçekten çok ciddi saıkıntı yaşadık.” diye yazdı.
1703315603 722 Sampiyonlar Ligi sorusturmasi Fenomen Eylul Ozturkten olum tehdidi iddiasi
Eylül Öztürk’ün paylaştığı ekran görüntülerinde, tehdit e-postasını atan kişinin, “Son şansın kardeşim. Cezan 200 bin dolar oldu.” ifadesini kullandığı görülüyor.
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Öztürk’e gelen e-postada, “Bak uyuşturucu işlerine de başlıyorsunuz yavaş yavaş. Senin depoda da çıkar mı acaba bir şeyler? Kenan kardeş sizden parça parça koparacağız hayatınızı.” ifadesi yer alıyor.
1703315603 899 Sampiyonlar Ligi sorusturmasi Fenomen Eylul Ozturkten olum tehdidi iddiasi
Eylül Öztürk, eşine gelen tehdit e-postalardan birinde ise anne, baba ve akrabalarının telefon numaralarının yer aldığını yazdı.
Öztürk, e-postalarla ilgili olarak savcılığa başvurduklarını açıkladı.
1703315603 491 Sampiyonlar Ligi sorusturmasi Fenomen Eylul Ozturkten olum tehdidi iddiasi
Fenomen Eylül Öztürk, Dilan Polat’ın “Şampiyonlar Ligi” notuyla paylaştığı fotoğraftaki isimlerden biri…
Polat ailesinin tutuklanmasının ardından derinleştirilen soruşturmada, “Şampiyonlar Ligi” notuyla paylaşılan fotoğrafta yer alan isimlere ait 12 şirkete el konulmuştu.
ABD’de yaşadığı bilinen Öztürk, bu gelişmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, aylık gelirini açıklamıştı.
1703315603 555 Sampiyonlar Ligi sorusturmasi Fenomen Eylul Ozturkten olum tehdidi iddiasi
Eylül ayı kazancının1 milyon TL’ye ulaştığını belirten Öztürk, “Bir dönem parasızlıkla sınandım, şu anda parayla sınanıyorum.” diyerek hakkındaki iddiaları ekran görüntüleriyle reddetmeye çalışmıştı.
“Burada önemli olan husus, bu kazançların vergisinin ödenip ödenmediği. Bununla ilgili belgeleri, evrakları devlete sundum.” diyen Öztürk, şu ifadeleri kullanmıştı:
“Günde 6 tane, en az o da reklam teklifi geliyor. Bütün e-ticaret platformlarından kazançlarım belli. Son derece büyük bir utanç içinde bunları paylaşıyorum. Devlete 1 lira borcum yoktur. Varsa da cezasını öderiz.”

“Şampiyonlar Ligi” soruşturması | Fenomen Eylül Öztürk’ten “ölüm tehdidi” iddiası

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HaberEkranda.coM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin