Safiye Soyman'ın sır gibi sakladığı kızı o klipte ortaya çıktı! Güzelliğiyle kendine hayran bıraktı
safiye soyman’ın sır şeklinde saklamış olduğu kızı o klipte ortaya çıktı! güzelliğiyle kendine fanatik bıraktı

Safiye Soyman’ın sır şeklinde saklamış olduğu kızı o klipte ortaya çıktı! Güzelliğiyle kendine fanatik bıraktı

service


Neşeli halleri, enerjik tavırları ve şarkılarıyla gündemden düşmeyen Safiye Soyman yaşam hikayesi ile şaşırtıyor. Usta sanatçı hemen hemen 13 yaşlarındayken, görücü usulü ile tanışıp 15 gün nişanlı kalmış olduğu Ziya Akaröz’le evliliğe ilk adımını atmıştı. 1985’te Akaröz’den boşanan şarkıcının, bu evliliğinden dünyaya gelen Ümran isminde bir kızı ve Harun bir oğlu var.

Safiye Soyman’ın oğlu Harun senelerdir Multiple Skleroz (MS) hastalığıyla savaşım ediyor. Ara sıra oğlunun sıhhat durumu hakkında data veren Soyman’ın sır şeklinde saklamış olduğu kızı da ortaya çıktı.

Şimdilerde 48 yaşlarında olan Ümran Erler, annesinin klibinde rol almış. Usta sanatçı ‘Duydun Mu Yar?’ şarkısının klibinde kızı ile karşılıklı oynamış. Soyman’ın klipte dans etmiş olduğu kişinin kızı bulunduğunu duyanlar oldukca şaşırdı.

KIZI KLİP 2

Safiye Soyman’ın kızı Ümran güzelliğiyle kendine fanatik bıraktı. Evli ve iki çocuk anası olan Ümran Erler’in {sosyal} medya paylaşımları da büyük beğeni topluyor.

KIZI KLİP 3

Ümranın paylaşımlarına; ‘Oldukça güzelsin’, ‘Maşallah’, ‘Bu ne güzellik?’, ‘Iyi mi güzelsin’ şeklinde yorumlar yapılıyor.

Safiye Soyman kızı 2

Safiye Soyman, 1961 senesinde Bolu’da Akpınar Mahallesi’nde bir gecekonduda dünyaya geldi. Babası bir hafız olan Safiye Soyman, 13 yaşlarında görücü usulüyle evlendirilmiş olduğu 24 yaşındaki Ziya Akaröz’le on beş yıl evli kaldı.

SAFİYE VE KIZI

Evliliğin ilk üç senesi güzel geçtikten sonrasında eşinin kumar tutkusu aile bağlarını derinden sarsmaya başladı ve eşinden gizli saklı ortaokul imtihanlarına hazırlandı. Daktilo kurslarına gitti ve ortaokulu bitirir bitirmez, bu kez de lise bitirme imtihanlarına hazırlanarak liseyi de tamamlamış oldu.

safiiye ve kızı 2

Okul sonrası iş bulma imtihanlarına girerek İmar İskan Bakanlığı’na Genel Müdür sekreteri olarak işe girdi. Liseyi bitirdikten sonrasında da Özer Altın’dan müzik dersleri alarak radyo imtihanlarına girdi ve kazanmıştır.

safiye soymannn

6 yıl Ankara Devlet Klasik Müziği Korosu’nda çalışan Safiye Soyman, bigün Fahrettin Aslan’dan teklif aldı. Böylece 1996 senesinde 35 yaşlarında Maksim’de sahneye çıkmaya başladı. Arkasından memuriyetten çekilme ederek şöhret basamaklarını tırmandı.

SOYMANNN

Safiye Soyman, 1999 yılından beri iş insanı Faik Öztürk ile beraber yaşıyor.

safiye faik

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Beyaz bikinisiyle poz verdi! Fit hali dikkat çektiBeyaz bikinisiyle poz verdi! Fit hali dikkat çekti
'Nefes terapisi' dediği anları paylaşınca şoke etti! Psikologlardan tepki‘Nefes terapisi’ söylediği anları paylaşınca şoke etti! Psikologlardan tepki
Sabancı ailesiyle ilgili sorulara kızdı! Sabancı ailesiyle ilgili sorulara kızdı! “Mikrofon ağzıma…”Safiye Soyman’ın sır şeklinde saklamış olduğu kızı o klipte ortaya çıktı! Güzelliğiyle kendine fanatik bıraktı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HaberEkranda.coM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin