Netflix Party (Teleparty) Nasıl Yapılır?
netflix party (teleparty) iyi mi yapılır?

Netflix Party (Teleparty) Iyi mi Yapılır?

service


Netflix Party iyi mi kullanılır, Netflix Party, Telefondan Netflix Party, Netflix Party nedir, Netflix Party Opera, Netflix Party Android, Netflix Party Chrome uzantısı, Netflix Party chat kapatma, Netflix Party ücretli mi, Netflix Party iyi mi indirilir şeklinde mevzular hakkında ihtiyaç duyulan tüm detayları Netflix Party Iyi mi Yapılır? Teleparty (BASİT YÖNTEM) başlıklı içeriğimizde bulabilirsiniz.

Netflix Party (Teleparty) Iyi mi Yapılır?

Koronavirüs dünyaya yayılmaya devam ederken dijital teknolojilerin en oldukca kullanıldığı bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte {sosyal} bir mesafede sürdürebileceğimiz keyifli aktiviteler ve uygulamalar ön plana çıkıyor. Korona günlerinde kolaylıkla indirebileceğiniz Chrome eklentisi ile online hizmetlere olan ilginin arttığı zamanlarda arkadaşlarınızla film seyretmek ve aynı anda söyleşi etmek mümkün. Netflix Party adlı Chrome eklentisi şu şekilde çalışır; ilk olarak www.netflixparty.com’u chrome üstünden açmanız ve uzantıyı yüklemeniz gerekir. Eklentiyi kurduktan sonrasında Netflix’te istediğiniz içinde ne olduğu seçebilir ve “NetflixParty” uzantınız ile aynı anda arkadaşlarınızla film seyredebilirsiniz. Bu özelliği kullanacak kullananların bir Nettflix hesabına haiz olması icap ettiğini ihmal etmeyin.

Netflix Party Iyi mi Yapılır?

  • Google Chrome tarayıcınızda www.netflixparty.com adresine gidin.
  • Uzantıyı indirmek için Google Chrome web mağazasında Chrome’a ​​Ekle’yi tıklayın ve Uzantı Ekle’yi seçin. Bunun arkasından, vasıta çubuğunuzda NetflixParty simgesini görmüş olacaksınız.
  • İzlemek istediğiniz netflix dizi ya da filme tıklayın.
  • Griden kırmızıya dönen NetflixParty simgesine tıklayıp, Partiyi başlat’ı seçmelisiniz. İçerik sahibi olarak, videoyu duraklatmak ve oynatmak için tek denetleyici olma seçeneğini belirleyebilir ya da kontrolün arkadaşınızda olmasına izin verebilirsiniz.
  • URL’yi açılır kutudan kopyalayın ve gruba çağrı etmek istediğiniz kişiler gönderin.
  • Ek olarak söyleşi odası ekranın sağ tarafında yer verilmiştir. Böylelikle arkadaşlarınızla film izlerken aynı vakit da söyleşi edebilirsiniz.
Netflix Party Nasıl Yapılır Teleparty (BASİT YÖNTEM)

Netflix Party Iyi mi Yapılır

Netflix Aylık Ücret 2023 Ne Kadar?

Aylık durağan(durgun) bir ücret karşılığında akıllı telefonunuzda, tabletinizde, akıllı TV’nizde, dizüstü bilgisayarınızda yada akış cihazınızda Netflix seyretmek için aylık plan tutarı 63 TL ile 130 TL içinde değişiyor. Bununla birlikte ek maliyet ve sözleşme bulunmuyor.

Netflix Party Kaç Şahıs Katılabilir?

Netflix Party kaç şahıs sorusuna yanıt vermek için, bazıları bir tek 500.000 kişilik bir sınır bulunduğunu söylerken, ötekiler 5.000.000 yada 10.000.000 milyon şeklinde rakamlardan bahsediyor. Grup hususi durumunu kullanan Netflix’in bir kısmı, belirli bir sınır olmadığını ve çağrı bağlantısı alan her insanın partiye katılabileceğini söylüyor.

Netflix Kota Yer mi?

Netflix’te dizi, film yada program izlerken, standart tanımlı video yayınları için saatte ortalama 1 GB ve HD video yayınları için saatte ortalama 3 GB veri kullanılır. İndirme ve akış, aşağı yukarı aynı oranda veri tüketir.

Netflix Party (Teleparty) Iyi mi Yapılır?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HaberEkranda.coM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin