Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı anlattıklarıyla Kenan İmirzalıoğlu'nu ağlattı! Ünlü oyuncu ağlamaktan konuşamadı
kim milyoner olmak İster’de yarışmacı anlattıklarıyla kenan İmirzalıoğlu’nu ağlattı! meşhur oyuncu ağlamaktan konuşamadı

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı anlattıklarıyla Kenan İmirzalıoğlu’nu ağlattı! Meşhur oyuncu ağlamaktan konuşamadı

service


Kim Milyoner Olmak İster? yarışması hem sorularıyla hem de yarışmaya katılan yarışmacıların anlattıkları yaşam hikayeleriyle sık sık gündem oluyor. Yarışmanın son bölümünde Ayfer Erkayaoğlu, yaşamının dönüm noktasını anlatırken duygusal anlamış olur yaşandı.

Ayfer Erkayaoğlu, kendilerini terk ettiğini düşündüğü babasının 10 yıl sonrasında öldüğünü öğrendiğini anlatmasıyla hem ağladı hem ağlattı.

Babasının evden çıkması ve tekrar geri dönmemesiyle yaşam boyu üzüntü yaşayan hanım, babasının evden çıkmış olduğu gün ölüp kimsesizler mezarlığına gömüldüğünü anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

1

Ayfer Erkayaoğlu konuşmasında “10 sene sonra haber geldi, babam gittiği gün ölmüş… Karıyla kızla filan kaçtı dediler, meğerse gittiği gün ölmüş… Kimsesizler mezarına gömülmüş…” dedi.

1

Yarışmacının konuşmuş olduğu anlarda oyuncu tek kelime edemedi. Sonrasında ise “Acınızı paylaşabildik ise ne mutlu bize ama çıkalım buradan artık” dedi.
2

KENAN İMİRZALIOĞLU’NUN ZOR ANLARI

Ne diyeceğini bilemeyen Kenan İmirzalıoğlu da o anlarda gözyaşlarını tutamadı. Tek kelime edemeyen başarı göstermiş oyuncu ve sunucu o anlarda yalnız yarışmacıyı dinledi ve daha çok ağlamamak için kendini tutmaya çalıştı.

5

Yarışmacı hemen sonra mevzuyu yaşına getirince İmirzalıoğlu “Keyifli sohbet değil mi bu bizi buralardan alın götürün” dedi.

Ekran görüntüsü 2023-09-05 144558

maxresdefault (1)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bomba fragman! Ömer'in değişimini görenler çok şaşırdı!Bomba fragman! Ömer’in değişimini görenler oldukca şaşırdı!
Konserde kızdı! Konserde kızdı! “Burası çiftleşebileceğiniz…”
Pozları o fenomenin diline düştü! Pozları o fenomenin diline düştü! “Memedeki şişe kapakları…”Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı anlattıklarıyla Kenan İmirzalıoğlu’nu ağlattı! Meşhur oyuncu ağlamaktan konuşamadı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HaberEkranda.coM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin