Twitter

Karabük Üniversitesi’ndeki iddialara iğrenç video çekti! Tanju Özcan’dan “hortumlu” yanıt geldi

service

“Çorumlu Amir” olarak bilinen sosyal medya fenomeni çektiği video ile Karabük Üniversitesi’nde siyahi öğrencilerin HIV virüsü yaydığı iddialarını skandal ifadelerle işledi. “Kısa dönem öğretim mi yoksa uzun mu? Tabii ki uzun, o zaman Karabük Üniversitesi” gibi ifadelerle göndermede bulunan fenomene Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tepki göstererek “İtfaiyecilik eğitimi vereceğiz.” dedi.

İĞRENÇ GÖNDERMELERDE BULUNDU

“Hangi üniversiteye gideceğim diye düşünüyor musun? Tabii ki Karabük Üniversitesi.” ifadeleriyle başlayan videoda Çorumlu Amir, şu ifadeleri kullandı: “Şefkat, ilgi, sevgi ve alaka diyorsan tabii ki Karabük Üniversitesi. Hayalin küçük mü büyük mü? Büyükse tabii ki seni Karabük Üniversitesi’ne bekliyoruz. Biz çikolata renkli arkadaşlarımız ile farklı eğitim pozisyonlarıyla seni Karabük Üniversitesi’ne bekliyoruz.”

“Çorumlu Amir” beklemediği tepki yorumları gelmeye başlayınca çektiği videosunu silerken Karabük Üniversitesi’yle ilgili aylar önce ortaya atılan iddialar tekrar hatırlandı.

BOLU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN TEPKİ: İTFAİYECİLİK EĞİTİMİ VERECEĞİZ

Skandal videoya tepki gösteren Bolu Belediye Başkanı, “Çorumlu Amir”i “Bu videoyu çeken zevzeğe bir önerim var. Sen bence çikolota renkli kardeşlerini Karabük’e değil Bolu’ya davet et . Farklı bir eğitim istiyorsanız, biz Bolu üniversitesi ile bir protokol yaptık. Bu kapsamda size itfaiyecilik eğitimi vereceğiz. O kalın tutulamaz denilen itfaiye hortumunu nasıl kavrayacağınızı anlatarak derse başlıyoruz.

Merak etmeyin bu kısa süreli eğitimimiz hayatınıza çok renk katacak. Tepemin tasını attırmayın aynı eğitimi Karabük üniversitesinde de veririm. Terbiyesiz adam.”

Karabuk Universitesindeki iddialara igrenc video cekti Tanju Ozcandan hortumlu yanit

Tanju Özcan Bolu HIV Sosyal Medya 3.Sayfa Eğitim Haberler

Karabük Üniversitesi’ndeki iddialara iğrenç video çekti! Tanju Özcan’dan “hortumlu” yanıt geldi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HaberEkranda.coM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin