Kanser tedavisi gören Tanyeli isyan etti! Adını kullanıp yardım gecesi düzenlemişler ama...
kanser tedavisi gören tanyeli isyan etti! adını kullanıp yardım gecesi düzenlemişler fakat…

Kanser tedavisi gören Tanyeli isyan etti! Adını kullanıp yardım gecesi düzenlemişler fakat…

service


Aslolan adı Öznur Kral olan ve bir süredir ailesiyle beraber Avustralya’da yaşayan oryantal Tanyeli’nin pankreas kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı. Tedavisi devam eden Tanyeli, yaşamış olduğu büyük hayal kırıklığını anlatarak takipçileriyle dertleşti.

“İKİ HAFTA ÇOK ZOR GEÇTİ”

Meşhur isim, “Çok zor iki hafta geçti. Kemoterapinin etkisi ilk defa bu kadar uzun sürdü. Son tahliller daha çıkmadı. İki gündür kendimdeyim, enerjim var. Üç gün üç gece kemoterapi alıyorum. Yan etkileri de iki gün sürüyor toplam beş gün hastanede yatıyorum. Bu sefer ağır geçti, duygusal olarak da iyi değildim, ondan kemoterapi yordu. İki haftadır hiçbir şey yapamadım. Çok mesaj aldım ama bu seferki yan etkiler çok ağır oldu. Bu gibi hastalıklarda moralin motivasyonun yerinde olacak. Ama insanların düşüncesizliklerinden, bu hastaları vebalı gibi görüyorlar en yakın dostların en uzak kalıyor. En uzak kalan bir an da en yakının oluyor” dedi.

”BANA GELEN BİR DESTEK YOK”

“Geçtiğimiz iki hafta boyunca beni çok üzen şeyler oldu” diyen Tanyeli, “Bundan dolayı kemoterapi biraz ağır geçmiş olabilir. Kelimelerime dikkat etmek istiyorum, içlerinde çok yakın olduğum 35 yıldır kardeşim gibi gördüğüm sanatçı dostum da olduğu için. Bu konuda iyi niyetlerinden şüpheye düşmek istemediğim insanlar benim rızam olmadan bir anons yapmışlar. Bana bir destek istemişler. Bana gelen bir destek yok. O geceyi çok konuşmak istemiyorum. Çok sevdiğim bir kardeşim var onun iyi niyetinden şüphem yok. Benim duyuru yapmadığım bir şeye lütfen itibar etmeyin” ifadelerini kullandı.

Tanyeli, sözlerini “Benim beklentim yok, bana gelen bir şey de yok. Bu şekilde geceleri duyup bende oldukca büyük paralar varmış benzer biçimde, iki kuruşa alınacak şeye 100 kuruş istenmeye başladı. Hepimiz para peşine düşmeye başladı. Bu şekilde şeyler insanı oldukca yoruyor. Hastalığımı mı düşüneyim, ne sanıyorlarsa… Her insanın benimle ilgili bir düşüncesi var. ‘Tanıdığım’ söylediğim insanları tanımıyormuşum! Bir paradır gidiyor. Nerede bu para, kimde bu para? Fani dünyanın ani değişen insanları…

Tanyeli  2

Dost olan sen de para var sanıyor, aniden başka bir şey oluyor. O denli duyarlı mevzular ki… Tanrı bana ‘çekil’ dedi. “Sen tedavini olmaya devam et. İnsanların bu fani dünyada nasıl değiştiğine bak” dedi. Siz giderken ben dönüyordum. Şu an tedavime odaklanmak zorundayım fakat zamanı gelecek. Hepimiz ‘Tanyeli çok büyük para topladı” diyor. Nerede bu para? Bende yok çünkü! Dostlarım böyle bir destek gelmesinden çok memnun olurdu. Çok hazırlıksız yakalandım, çalışmıyorum. Hayatımız Avustralya’da dolayısıyla bir sıkıntıdan geçiyoruz. Bu geceyi duyan bende oldukca büyük para var sanıp telefon açmaya başladılar” diye noktaladı.

TESADÜF ESERİ KANSER OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Tanyeli, fazla kilolarından kurtulmak için mide operasyonu geçirmiş hemen sonra rutin sıhhat taramasına giden meşhur oryantal Pankreas Kanseri bulunduğunu öğrenmişti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yeni imajı şoke etti! Görenler Esra Erol sandıYeni imajı şoke etti! Görenler Esra Erol sandı
Dekoltesinden vazgeçmedi! Mardin yöresine ait o dansla veda ettiDekoltesinden vazgeçmedi! Mardin yöresine ilişkin o dansla veda etti
Ece Sükan beyaz bikinisiyle taşların üzerine uzandı! Pozları olay olduEce Sükan beyaz bikinisiyle taşların üstüne uzandı! Pozları vaka olduKanser tedavisi gören Tanyeli isyan etti! Adını kullanıp yardım gecesi düzenlemişler fakat…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HaberEkranda.coM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin