fatih altaylı canan karatay’a ağır sözler söyledi! “Çok sayıda hastanın ölümüne sebep olmuştur”

Fatih Altaylı Canan Karatay’a ağır sözler söyledi! “Çok sayıda hastanın ölümüne sebep olmuştur”

service


Meşhur gazeteci Fatih Altaylı açıklamaları ve sert çıkışları ile fazlaca konuşulan adlardan biri. Sıhhat mevzusundaki önerileri ile dikkat çeken Prof. Dr. Canan Karatay ile ilgili izahat meydana getiren Altaylı açtı ağzını yumdu gözünü.

Prof. Dr. Canan Karatay’ın son olarak yapmış olduğu Covid-19 açıklamasına değinen Fatih Altaylı Karatay’a tepki gösterdi. Meşhur gazeteci Karatay’ın Nazi Almanyası’nda milyonlarca kişinin ölümünden görevli tutulan tabip Josef Mengele’ye benzediğini dile getirdi.

fatihhh

“MİLYONLARCA İNSANIN HASTALANMASINA HATTA ÖLÜMÜNE…”

“Zannederim, ünlü doktor Canan Karatay hanımefendi de, Dr. Mengele kadar olmasa da, bilerek veya bilmeyerek çok sayıda hastanın ölümüne doğrudan ya da dolaylı yoldan sebep olmuştur.” diyen Altaylı açıklamasında “Canan Karatay, kendi uzmanlık alanı olmayan konularda hiçbir somut bilgiye ya da araştırmaya dayanmayan önerileri ile insanlara kullandıkları ilaçları terk ettirerek, tanımadığı görmediği hastalara medya üzerinden çeşitli gıdaları kullanmalarını ve kullanmamalarını önererek, dinleyenlerin hoşuna gidecek ama asla bilimselliği olmayan ve kanıtlanmamış rejimler ve gıdalar hakkında güzellemeler yaparak milyonlarca insanın hastalanmasına, sağlığını yitirmesine ve hatta muhtemelen ölümüne sebebiyet vermiştir.” cümlelerine yer verdi.

CANAN1

“MEDENİ BİR ÜLKEDE BİR HASTANENİN ÖNÜNDEN GEÇİRİLMEZ”

Fatih Altaylı “Medeni bir ülkede Canan Karatay gibi birisi değil hekimlik yapmak, bir hastanenin veya hekim muayenehanesinin önünden bile geçirilmez, tıp doktorluğu yapması ömür boyu yasaklanır, tazminat davalarından tüm servetini yitirirdi.” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Eşi güzelliğiyle büyüledi! Görenler Barbara Palvin sandıEşi güzelliğiyle büyüledi! Görenler Barbara Palvin sandı
Ajda Pekkan'dan sonra o da yerinde duramadı! Bülent Ersoy'dan göbek dansı, gören bir daha baktıAjda Pekkan’dan sonrasında o da yerinde duramadı! Bülent Ersoy’dan göbek dansı, gören tekrar baktı
Düğün tarzları olay oldu! Hakan Sabancı detayı...Düğün tarzları vaka oldu! Hakan Sabancı detayı…Fatih Altaylı Canan Karatay’a ağır sözler söyledi! “Çok sayıda hastanın ölümüne sebep olmuştur”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HaberEkranda.coM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin