Eylül Öztürk kimdir? Fenomen Eylül Öztürk kaç yaşında ve nereli? Eylül Öztürk'ün hayatı!
eylül Öztürk kimdir? fenomen eylül Öztürk kaç yaşlarında ve nereli? eylül Öztürk’ün yaşamı!

Eylül Öztürk kimdir? Fenomen Eylül Öztürk kaç yaşlarında ve nereli? Eylül Öztürk’ün yaşamı!

service

Eylül Öztürk‘ün yaşamı ve Eylül Öztürk‘ün mesleği sık sık araştırılıyor. Eylül Öztürk kimdir ve kaç yaşlarında olduğu merak ediliyor. Eylül Öztürk kimdir? Fenomen Eylül Öztürk kaç yaşlarında ve nereli? Eylül Öztürk’ün yaşamı! Detaylar haberimizdedir…

EYLÜL ÖZTÜRK KİMDİR?

Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir’de hayata merhaba dedi. Anası öğretmen olan Eylül Öztürk, ilkokulu Gölcük ve İstanbul’da okudu. Anası Belçika’ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika’da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Bu sırada da Belçika’da tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl süresince bu grupla birlikte çeşitli oyunlarda rol aldı.

Türkiye’ye döndüklerinde İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’ni kazanmıştır. Yabancı dil sebebiyle Yeşilköy Anadolu Lisesi’ne geçirme oldu ve lise yılları süresince okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı Kısmı’nü kazanıp burada okurken de müzik ve oyunculuk hayatına devam etti. Birçok grupta solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Bununla beraber mahalli bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yapmış oldu, dizi ve kliplerde yer aldı.

Bir dönem yolcu uçaklarında hosteslik yapmış oldu. Sonrasında gene hizmet sektöründe kalabileceği ve gezi edebileceği bir iş arayışına girdi. Hususi bir şirkette çalışmış olan Öztürk, radyo jingle’ları ve reklam müzikleri seslendirdi. 2014 yılının başlangıcında Knorr Acele Çorba’nın {sosyal} medya ve tv ekranlarındaki reklamlarında oynadı.

{Sosyal} medyada, çekmiş olduğu kısa videolar ile yüz binlerce kişinin takip etmiş olduğu bir {sosyal} medya fenomeni haline geldi. Vine’daki ‘Memeli Mestan’ adıyla büyük kitleler tarafınca tanındı. 2014 yılı başlarında, Beyaz Show’a, daha ilkin ‘3+1’ olarak yayınlanmış ve arkasından adı 3 Adam olarak değişen programın sunucuları Yaratı Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak için yazdığı “3 Adam” isminde parçası ile konuk oldu.

2014 yılı son çeyreğinde ‘Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek’ adlı programda oyunculuk yapmış oldu.

24 Ocak 2015 senesinde yayımlanmaya başlamış olan “Benzemez Kimse Sana” yarışma programına katıldı. Şu sıralar ‘4 Hanım Zamanı’ programının 4 sunucusundan önde gelen Eylül Öztürk, 2017 senesinde Sulh Kenan Özkan ile evliliğe ilk adımını attı.

Eylül Öztürk kimdir? Fenomen Eylül Öztürk kaç yaşında ve nereli? Eylül Öztürk'ün hayatı!

Eylül Öztürk kimdir? Fenomen Eylül Öztürk kaç yaşında ve nereli? Eylül Öztürk'ün hayatı!

Eylül Öztürk Gündem Magazin Haberler

Eylül Öztürk kimdir? Fenomen Eylül Öztürk kaç yaşlarında ve nereli? Eylül Öztürk’ün yaşamı!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HaberEkranda.coM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin